Czas na nową sukienkę!

W końcu nadeszło długo oczekiwane lato, a wraz z nim pora na lekkie i zwiewne ubrania. Nic natomiast nie sprawia, że kobieta wygląda bardziej kobieco, niż dobrze dopasowana sukienka. Szczególnie, jeżeli jest nowa.

Jaką sukienkę wybrać?

Mnogość wzorów, kolorów i fasonów dostępnych sukienek jest niemal nieograniczona. Jeżeli szukasz nowej sukienki wybierz taki fason, w którym do tej pory zawsze czułaś się dobrze lub postaw na najnowsze trendy. Lato 2018 zdominują raczej długie suknie z wyrazistymi wzorami, dużymi kratami, błyszczące lub w kolorze krwistej czerwieni. Jest to idealny okres dla kobiet, które uwielbiają zwiewne i romantyczne fasony sukienek maxi, wykonane z lekkich, delikatnie zdobionych materiałów. Na ulicach nie zabraknie także krótkich sukienek o geometrycznych kształtach, zainspirowane japońskimi projektami. Są to fasony zaakcentowane ciekawymi dekoltami, dużymi kołnierzami czy rękawami XXL. Może się jednak zdarzyć tak, że żaden z fasonów zaproponowanych przez wielkie domy mody nie będzie odpowiadał Twoim gustom. Wtedy warto sięgnąć po sprawdzone i wiecznie modne sukienki koktajlowe. Zaletą tych sukienek jest przede wszystkim uniwersalność. Można nosić je na co dzień. Świetnie nadają się one jednak także na większe uroczystości, np. wesela. Sukienka koktajlowa dobrze wygląda niemal na każdym rodzaju sylwetki, powodując, że nosząca je kobieta wygląda ponętnie, a zarazem dziewczęco.

Lato – czas wesel!

Lato to także czas, w którym najwięcej par decyduje się na organizację ślubu i wesela. Daje to możliwość na zakupienie nowej sukienki bez wyrzutów sumienia. W przypadku młodych kobiet wybór jest stosunkowo prosty. Sukienki na wesele dla pań dojrzałych to zdecydowanie trudniejszy orzech do zgryzienia. Przyjęło się bowiem, że kobiety w pewnym wieku powinny ubierać się jedynie w garsonki. Jest to jednak bezsensowny mit, który pora obalić. Na rynku znajduje się bowiem coraz więcej fasonów i wzorów sukienek, w których dojrzałe kobiety będą wyglądać elegancko i szykownie, nie narażając się na śmieszność. Warto więc poświęcić kilka chwil więcej i przeszukać internetowe sklepy pod kątem ciekawych propozycji, a wyświechtaną garsonkę schować na dno szafy.